PL EN RU

Wszystko, czego potrzebujecie do topienia szkła.

Zasilacze


Projektujemy, dostarczamy, budujemy i uruchamiamy kompletnie wyposażone części wyrobowe pieców i zasilacze specjalizowane dla typu szkła i produkcji. W ofercie mamy zasilacze dla wydajności do 140 t/24h dla szkła opakowaniowego a także niestandardowe o długości do 15 m i wydajności od 15 do 30 t/24h.

Zasilacze charakteryzują się optymalnym ukształtowaniem koryta i sklepienia kanału umożliwiającym łatwą kontrolę temperatury w poszczególnych strefach przez wyrafinowane układy opalania i chłodzenia.

W zależności od potrzeb zasilacze wyposażone są w segmenty z radiacyjnym bądź pośrednim systemem chłodzenia. W tym drugim przypadku, specjalny układ kominków umożliwia korygowanie chłodzenia z podziałem na strony. W strefie kondycjonowania układ opalania pracuje dla lewej i prawej strony niezależnie. W ofercie posiadamy zasilacze z regulowaną wysokością położenia, które doskonale sprawdzają się w zastosowaniach przy dużych zmianach wydajności. Wszystkie powyższe rozwiązania umożliwiają uzyskanie bardzo dobrej jednorodności termicznej co może być udokumentowane pomiarami takich parametrów jak maksimum Delta T, wskaźnika termicznej jednorodności i skuteczności.

Dostarczamy również zasilacze wraz z odpowiednimi urządzeniami do kolorowania szkła.

Pełny zakres oferty Techglass związanej z realizacją dostawy zasilaczy obejmuje:

Projektowanie

Dostawy materiałów i oprzyrządowania

Usługi


TECHGLASS Sp. z o.o.

ul. Zygmunta Starego 124
30-198 Kraków

tel./fax: + 48 12 637 58 62
tel.: +48 12 636 23 49
tel.: +48 12 636 73 33

office@techglass.pl