PL EN RU

Wszystko, czego potrzebujecie do topienia szkła.

Strona główna


TECHGLASS jest dostawcą produktów i usług dla przemysłu szklarskiego. Wykonujemy piece szklarskie, zasilacze i zestawiarnie oraz wszystkie związane z nimi usługi.

Oferujemy najkrótszy czas realizacji projektów i wysoką ich jakość przy konkurencyjnej cenie. Jest to wynikiem pracy zgranego zespołu ponad 130 doświadczonych pracowników firmy wszystkich niezbędnych specjalności – od murarzy i ślusarzy do projektantów, technologów i automatyków.

Techglass świadczy nieprzerwanie przez ponad 20 lat swoje usługi dla przemysłu szklarskiego zarówno w Polsce jak i zagranicą stając się wiodącą firmą w zakresie:

W związku z tym, że Techglass legitymuje się aktualnym certyfikatem ISO9001 klient może mieć pewność, że procedury zapewniające jakość świadczonych usług są przestrzegane na każdym etapie realizacji umowy. Wśród stałych Klientów Techglass’u są takie firmy produkujące wyroby szklane jak Owens Illinois, Vetropack, Stoelzle, Philips Lighting, Saint Gobain i inne. W okresie ponad dwudziestoletniej działalności Techglass stał się obecny w wielu krajach świata m.in.: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Węgry, Mołdawia, Ukraina, Białoruś, Rosja, Iran, Arabia Saudyjska, Kuwejt, Indie, Indonezja.

Nasze certyfikaty

W ostatnich latach otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej. Szczegóły...

Informacja o podziale spółki


TECHGLASS Sp. z o.o.

ul. Zygmunta Starego 124
30-198 Kraków

tel./fax: + 48 12 637 58 62
tel.: +48 12 636 23 49
tel.: +48 12 636 73 33

office@techglass.pl